پیراهن

7 محصول وجود دارد.

نمایش 1-7 of 7 آیتم ها

فیلتر های انتخاب شده

پیراهن زنانه

پیراهن زنانه، تونیک و سارافون اسپرت و روزمره سه نوع از لباس های مورد استفاده بانوان می باشند که هر یک دارای انواع خاصی با توجه به کاربردشان هستند و در جنس های مختلف نخی ساده و گلدار، ساتن، لمه، کرپ، گیپور،  توری و غیره تولید می شود و شما می توانید برای استایل های متفاوت مد نظر خود انتخاب کنید.

 پیراهن های حریر برای مهمانی ها و دور همی بسیار مناسب هستند همچنین، اکثر خانم ها در فصل تابستان نیز از این نوع پیراهن ها استفاده می کنند. زمانی که لباس های ساده تر و در توناژ های رنگی ثابت داشته باشید برای ست کردن بسیار راحت ترید و به این صورت هزینه کمتری صرف خرید لباس خواهید کرد.

از مدل‌های پرطرفدار تونیک زنانه و دخترانه می‌توان به تونیک نخی گل‌دار، تونیک نخی اسپرت، تونیک جین، تونیک نخی هندی یا سنتی و تونیک نخی چهارخانه اشاره کرد اگر می‌خواهید در مهمانی‌های غیر رسمی و دوستانه یک استایل شیک و متفاوت داشته باشید یا یک لباس پوشیده برتن کنید، تونیک اسپرت نخی یک گزینه مناسب است. در فصل تابستان سعی کنید لباس‌های نخی یا کتان استفاده کنید تا هم احساس گرمای کمتری کنید و هم سلامت پوستتان حفظ شود. همچنین بیشتر تونیک‌های تابستانه جذب و چسبان نیستند و در تن آزادتر هستند و شما می‌توانید با پوشیدن تونیک اسپرت یک استایل کژوال یا غیر رسمی در مهمانی‌هایتان داشته باشید. بهتر است تونیک را به همراه شلوار جین، ساپورت یا شلوار کتان بپوشید.

ثبت حساب جدید

از قبل حساب کاربری دارید؟
در عوض وارد شوید یا بازنشانی رمز عبور