تیشرت و پولوشرت

11 محصول وجود دارد.

نمایش 1-11 of 11 آیتم ها

فیلتر های انتخاب شده

تیشرت زنانه و دخترانه

تنوع در طرح و رنگ تیشرت ها را انتخاب محبوب دختران و زنان قرار داده است، تیشرت ها به تنهایی و یا با ترکیب با سایر لباس ها استایل های زیبا و شیک برای شما می سازند.

تی‌شرت آستین کوتاه: تی‌شرت‌های آستین کوتاه همیشه محبوبیت بیشتری دارند. این نوع لباس در عین سادگی بسیار کارآمد است. تی‌شرت‌هایی با آستین کوتاه یا آستین سرخود را می‌توان زیر مانتو، رویه یا سایر لباس‌های بیرونی هم پوشید و استایلی جذاب خلق کرد. تی‌شرت‌ها اغلب یقه گرد و یقه هفت هستند. تی‌شرت‌های آستین کوتاه سایز بزرگ از ترندهای محبوب دنیای مد و لباس زنانه است.

تی‌شرت آستین بلند: اگر به دنبال یک لباس خاص و متفاوت هستید، تی‌شرت آستین بلند را انتخاب کنید. تی‌شرت‌های آستین بلند برای استفاده در پاییز و زمستان مناسب‌تر هستند. ضمن این که گاهی با وجود طرح‌های متنوع با بلوز و شومیز شباهت پیدا می‌کنند. از تی‌شرت‌های آستین بلند می‌توانید به عنوان زیرسارافونی هم استفاده کنید.

پولوشرت: الگوی پولوشرت تفاوت‌هایی با تی‌شرت دارد. پولوشرت دارای یقه برگردان است که از پارچه کشبافت و متفاوت با بافت اصلی لباس تهیه می‌شود. در قسمت یقه اغلب دو یا سه دکمه وجود دارد. پولوشرت‌ها غالبا آستین کوتاه هستند و در قسمت سرآستین‌ها هم از کشبافت استفاده می‌شود.

تیشرت دخترانه و زنانه ممکن است ساده یا طرح‌دار باشد. معمولا در قسمت جلوی تی‌شرت‌ها از طرح‌های نگین دار و چاپی فانتزی یا کارتونی استفاده می‌شود. این نوع لباس تنوع زیادی در رنگ دارد و در رنگ‌های سفید، مشکی، طوسی، سبز، قرمز، بنفش و... تولید می‌شود.

تیشرت ها معمولا با یقه های گرد و هفت تولید می شود و تنوع رنگ بندی بسیار زیادی دارند، و شما به راحتی می توانید تیشرت مناسب استایل خود را انتخاب کنید، ادورا سعی کرده علاوه بر رنگ بندی متنوع تیشرت ها، سایز های متفاوت را نیز تولید کند و از طرفی تیشرت های دارای جنس مرغوب و با کیفیت هستند. که شما به راحتی بتوانید خرید خود را انجام دهید،

ثبت حساب جدید

از قبل حساب کاربری دارید؟
در عوض وارد شوید یا بازنشانی رمز عبور