شلوار

54 محصول وجود دارد.

نمایش 1-20 of 54 آیتم ها

فیلتر های انتخاب شده

شلوار زنانه  و دخترانه

 شلوار زنانه را می‌توان بر اساس جنس پارچه و طرح به دسته‌های متنوعی تقسیم کرد. شلوار پارچه‌ای، شلوار جین، شلوار کتان زنانه، شلوار نخی و شلوار کرپ. تصور کنید هر کدام از این شلوارها خود دارای تعداد زیادی طرح و مدل هم هستند، پس خوشبختانه در دوره‌ای زندگی می‌کنیم که با کمی زمان گذاشتن می‌توانیم به یکی از خوش پوش‌ترین افراد هر جمعی تبدیل شویم. کافی است اصول ست کردن لباس‌ها با یکدیگر را بدانیم.

انواع مدل شلوار زنانه 

شلوار جین زنانه 

شلوار جین را با نام لی می‌شناسیم آن هم با رنگ آبی تیره که سالهاست با این رنگ و جنس آشنا هستیم. اسلیم، اسلیم فیت، اسکینی، مام استایل و بسیاری طرح‌های دیگر از سنگشور تا مدل پاره، دست شما را باز گذاشته است تا با توجه به شرایط بتوانید بهترین استایل را برای خودتان انتخاب کنید. شلوار جین زنانه را می‌توانید از موقعیت‌های رسمی تا دورهمی‌های دوستانه استفاده کنید. ست کردن شلوارهای جین هم فرایند جذابی است، چه کفشی را با چه بالاپوشی با شلوار جین بپوشید تا به ترکیب دلخواه برسید. 

شلوار پارچه ای زنانه 

شلوار پارچه‌ای زنانه بهترین انتخاب برای استایل کلاسیک است. شلوارهای راسته یا دمپا هنوز هم طرفداران خود را دارند. شلوار پارچه‌ ای زنانه را با یک انتخاب هوشمندانه با کفش و بالاپوشی زیبا هماهنگ کنید و به خوش پوش ترین فرد جمع شما باشید. 

شلوار کتان زنانه

شلوارهای زنانه کتان جزو شلوارهای کلاسیک و نیمه رسمی هستند. قیمت مناسب، راحتی و پرکاربرد بودن این شلوارها باعث شده است تا از آن به عنوان لباس روزمره استفاده کنند، علاوه بر همه اینها زیبایی و خوش فرم بودن آن هم این امکان را به شما می‌دهد تا برای جلسات و موقعیت‌های رسمی به سراغ این شلوار جذاب بروید.

شلوار نخی زنانه 

این شلوارها از اصل برای لذت بردن از گرمای فصل‌های گرم سال است و اگر قصد دارید تا راحتی را در بهار و تابستان به بهترین شکل تجربه کنید، شلوار نخی می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. دورهمی‌های خانوادگی یا وعده عصرانه در  کنار دوستان، شلوار نخی بهترین انتخاب برای سپری کردن یک روز هیجان انگیز در کنار دوستانتان است. 

شلوار زنانه در کنار پارچه‌های متنوعی که دارد، طرح و رنگ‌های متنوعی را هم در اختیار مخاطبان قرار می‌دهند و می‌توانید از ست‌های جذابی برای انواع جلسات و دورهمی‌ها استفاده کنید. خرید از فروشگاه‌های آنلاین پوشاک هم این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید بهترین طرح و رنگ را انتخاب و در کنار سایر محصولات مقایسه هم انجام دهید.

شلوار مجلسی زنانه

شلوار مجلسی زنانه مناسب موقعیت های رسمی است. شلوار جین شما را کمی اسپرت تر نشان می‌دهد و شلوار کتان در استایل کژوال تعریف بیشتری دارد. اما شلوار پارچه ای برای موقعیت های رسمی بیشتر استفاده می‌شود. شلوار مجلسی زنانه از جنس پارچه بیشتر در میان خانم ها طرفدار دارد.

شلوار راسته زنانه

شلوار راسته زنانه شلواری با الگویی ساده است که از قسمت ران تا مچ با عرضی یکسان برش خورده است. شلوار راسته با پارچه های جین، پارچه ای و کتان طراحی و تولید می‌شود. اگر طرفدار استایل کژوال و کلاسیک هستید، شلوار راسته می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

شلوارهای زنانه در کنار پارچه‌های متنوعی که دارند، طرح و رنگ‌های متنوعی را هم در اختیار مخاطبان قرار می‌دهند و می‌توانید از ست‌های جذابی برای انواع جلسات و دورهمی‌ها استفاده کنید.

ثبت حساب جدید

از قبل حساب کاربری دارید؟
در عوض وارد شوید یا بازنشانی رمز عبور