دامن

5 محصول وجود دارد.

نمایش 1-5 of 5 آیتم ها

فیلتر های انتخاب شده

  • حراج!
  • ناموجود

دامن

349,000 تومان

 دامن زنانه و دخترانه

در کمد لباس تمامی بانوان دامن دیده می‌شود. دامن‌ لباسی تقریباً آزاد است که از کمر آغاز می‌شود و  بسته به مدل می‌تواند تا مچ پا  را هم بپوشاند. این پوشش در بین بانوان بسیار محبوب است و از سال‌های بسیار دور تمامی زنان از آن استفاده می‌نمایند. این نوع پوشش در بین لباس‌های سنتی بسیاری از اقوام بسیار دیده می‌شود.

اگر دامن زنانه مناسب با استایلتان را انتخاب کنید میزان توجهی که به خود جلب می‌کنید برای خودتان هم شگفت‌انگیز خواهد بود. دامن زنانه از دسته عناصر کلاسیکی است که هیچگاه جایگاهش را در دنیای مد و فشن از دست نمی‌دهد و همیشه طرفداران خود را دارد. دامن زنانه، کوتاه، بلند، مجلسی، دامن شلواری، جین، کتان و کرپ، هر نوع دامنی برای هر استایلی که بخواهید در ویترین مدیسه پیدا خواهید کرد. مدیسه انواع دامن زنانه را در طرح‌ها و رنگ‌های متنوع برایتان فراهم کرده است تا دامن زنانه مطابق با سلیقه‌تان را سفارش دهید و در خانه تحویل بگیرید.

انواع دامن 

دامن‌ها در مدل‌های متنوعی تولید می‌شوند. انتخاب مدل دامن تأثیر بسیاری بروی استایل شما دارد. در انتخاب دامن باید فرم بدن خود بدن را به‌دقت شناسایی نمایید. دامن‌ها از سه جهت قد، طرح ، مدل و جنس پارچه تقسیم‌بندی می‌شوند. دامن‌ها از نظر قد به مینی، بالای زانو، زیر زانو، شانل، میدی، تا مچ پا و ماکسی تقسیم بندی می‌شوند. دامن مینی کوتاه‌ترین قد دامن را داشته و تا بالای ران است. دامن شانل کاملا زیر زانو بوده و کمی بلندتر از زیر زانو است. دامن میدی تا نیمه ساق پا را می‌پوشاند. ماکسی نیز بلندترین نوع دامن است که تا قوزک پا یا بروی زمین دوخته می‌شوند. 

جنس پارچه‌ها: دامن‌ها از نظر جنس پارچه‌ها بسیار متنوع هستند. از پارچه‌های حریر، دانتل، چرمی و ابریشم که برای دامن‌های مجلسی استفاده می‌شوند. و پارچه‌های نخی، لی، ریون و یا پشمی که استایل‌های اسپرت‌تری دارند. 

دوخت: دامن‌ها از نظر دوخت نیز تنوع بسیاری دارند و در طرح‌های کلوش، فون، ساده، چین‌دار، ترک، پیلی، پلیسه، لنگی، پفی، خمره‌ای، راسته، ماهی، دراپه و بسیاری دیگر طراحی و دوخته می‌شوند. 

دامن‌ها یکی از لباس‌هایی محسوب می‌شوند که باید در ست کردن هر مدل آن با لباس‌های دیگرتان دقت بسیاری نمایید. برای مثال می‌توانید یا یک تاپ، شومیز و یا کت آن‌ها را ست کنید. 

ثبت حساب جدید

از قبل حساب کاربری دارید؟
در عوض وارد شوید یا بازنشانی رمز عبور