قوانین فروشگاه به ‌منظور حفظ حقوق خریدار و فروشنده وضع شده و رعایت و توجه به آن برای مرکز خرید آنلاین ادورا خریدار محترم الزامی است. عضویت در سایت یا خرید از آن به‌منزلۀ مطالعه و پذیرفتن شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است. لازم است خریداران گرامی پیش از ثبت هر سفارش، کلیه قوانین جدید در این بخش را بدانند.

ماده 1 - عضویت در سایت :

   برای خرید ثبت سفارش و خرید، خریدار ابتدا باید در سایت ادورا ثبت‌نام کند. اطلاعات خریدار باید به‌صورت کامل، دقیق و صحیح وارد شود.

تبصره 1 - کاربر باید اطلاعات پستی درخواستی را به‌ شکل صحیح در فرم ثبت‌نام اعلام کند. مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات ثبت‌شده با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد است و فروشگاه هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد. صحت این اطلاعات به این دلیل دارای اهمیت است که سفارش‌های کاربر به آدرسی که وی در فرم ثبت‌نام اعلام کرده ارسال خواهد شد.

تبصره 2 - کاربر نباید در سایت اظهاراتی را قرار دهد یا به  اقدامی دست بزند که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد یا عمل مجرمانه‌ای را در پی داشته باشد. همچنین بحث و نظرهای غیر مرتبط با سایت هیچ‌کدام منتشر نخواهد شد. چنانچه هر یک از کاربران، این ماده را رعایت نکنند، از همکاری با فروشگاه محروم و تصفیه‌حساب کامل در صورت بدهی طرفین به یکدیگر به‌سرعت انجام خواهد شد.

ماده 2 - ثبت سفارش :

تبصره 1 - دقت در خرید کالا و توجه به مشخصات کالای مورد سفارش بر عهده خریدار است. پس پیش از تائید سفارش، موارد ذکرشده را به‌دقت بررسی کنید. همچنین پیش از تحویل گرفتن سفارش از صحت بسته ارسالی مطمئن شوید و در صورت بروز مشکل با شماره‌های پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

تبصره 2 - قیمت‌ محصولات موجود در وب‌ سایت به‌روز است. همچنین قیمتی که هنگام سفارش مشتری در پیش ‌­فاکتور منظور شده معتبر خواهد بود.

تبصره 3 -  پس از هر ثبت سفارش در سیستم، ایمیل و یا پیامک تائید ثبت سفارش به همراه شماره فاکتور برای مشتریان ارسال می‌شود.

تبصره 4 - پس از ثبت سفارش، در صورت لزوم طی تماس تلفنی با مشتری، صحت و تائید سفارش از وی گرفته خواهد شد؛ بنابراین خواهشمند است اطلاعات شماره تماس خود را به‌طور صحیح در فرم‌های مربوطه وارد کنید و از ثبت سفارش‌های غیرواقعی بپرهیزید.

تبصره 5 - ثبت سفارش و خریدهای عمده باید طبق هماهنگی قبلی با فروشگاه انجام شود و در صورت ثبت سفارش بدون هماهنگی، تصمیم در مورد پردازش یا لغو آن‌ها بر عهده فروشگاه اینترنتی ادورا است.

همچنین با توجه به شرایط جشنواره‌ها محدودیت تعداد در انتخاب کالاها متفاوت است. در صورت تکرار خرید کالاهای یکسان یا مشابه در سفارش‌های متعدد، ادورا می‌تواند سفارش را لغو نماید.

ماده 3 – پرداخت هزینه :

دریافت مبلغ سفارش‌های ثبت‌شده از  طریق پرداخت آنلاین صورت می‌پذیرد.

تبصره 1 - در حال حاضر هیچ‌گونه مالیاتی به‌عنوان مالیات بر ارزش‌افزوده محاسبه نمی‌شود و خریدار تنها بهای کالای خریداری‌شده را بدون مالیات پرداخت می‌کند.

تبصره 2 - توجه فرمایید که قیمت‌های درج‌شده بر روی کالاهای وب‌سایت به تومان است.

تبصره 3 - امکان پرداخت در محل وجود ندارد.

ماده 4 – ارسال سفارش : 

   سفارش‌های ثبت‌شده در وب‌سایت فروشگاه اینترنتی ادورا  پس از تأییدیه مشتری آماده ارسال و تحویل پست  و یا پیک خواهد شد.

تبصره 1 -  ارسال سفارشات به ازای میزان پرداختی بالای  300.000 تومان  به سراسر ایران رایگان خواهد بود. در غیر اینصورت هزینه ارسال 30،000 تومان خواهد بود.

تبصره 2 - ارسال سفارش‌های شهرستان از طریق شرکت ملی پست ایران و یا تیپاکس انجام می‌گیرد و هزینه سفارش کمتر از از مبلغ 300.000 هزارتومان مبلغ 30،000 تومان خواهد بود. بدیهی است کالا در همان روز کاری یا در روز کاری بعد به پست و یا تیپاکس تحویل داده و ارسال می‌شود. گفتنی است هر‌گونه تأخیر و کم‌کاری از سوی شرکت پست و یا تیپاکس در ارسال سفارش قابل‌پیگیری است.

تبصره 3- سفارش‌های تهران به‌وسیله پیک در روز و بازه زمانی مشخص‌شده از سوی مشتری ارسال می‌شوند. اگر مشتری به هر دلیلی نتواند سفارش را تحویل بگیرد، همکاران پشتیبان برای هماهنگ کردن زمان ارسال بعدی با مشتری تماس می‌گیرند. همچنین هزینه ارسال بار دوم به عهده مشتری است.

ماده 5 – تحویل سفارش : 

تبصره 1 - تحویل‌گیرنده کالا یا نماینده ایشان (با ارائۀ کارت شناسایی) باید هنگام تحویل کالا در محلی که آدرس آن را در فرم اطلاعات مربوط به ثبت سفارش اینترنتی ثبت کرده است، حضور داشته باشد و کالا را شخصاً تحویل بگیرد. در صورت عدم حضور تحویل‌گیرنده در محل، کالای موردنظر با هماهنگی واحد پشتیبانی مجدداً ارسال خواهد شد.

تبصره 2 - درصورتی‌که در دریافت سفارش خود با تأخیر نامعقولی مواجه شدید، حتماً با ما تماس بگیرید و از ثبت مجدد سفارش، جداً بپرهیزید.

تبصره 3 - لطفاً با دیگر اعضای خانواده یا محل کار خود هماهنگ کنید تا در صورت نبودن شما، بسته را تحویل بگیرند در غیر این صورت، بسته برگشت داده می‌شود.

تبصره 4- مشتریان تهرانی که سفارش خود را از طریق پیک تحویل می‌گیرند، در نظر داشته باشند که تحویل کالا در ورودی ساختمان انجام می‌شود و سفیر ادورا وارد فضای داخلی ساختمان، مشاعات آن یا واحد مربوطه نخواهد شد.

ماده 6 – درخواست تعویض کالا :

ثبت درخواست تعویض کالا از طریق تلفن با واحد پشتیبانی انجام میگیرد.

تبصره 1 - چنانچه کالای خریداری‌ شده با محصول ارسالی برای مشتری مغایرت داشته باشد، در صورت هرگونه اشتباه از سوی فروشگاه، کالای ارسالی بدون تحمیل هیچ‌گونه هزینه‌ای به مشتری، مشروط به اطلاع در 24 ساعت اولیه و ضمن اینکه پلمپ و برچسب امنیتی محصول مخدوش نشده باشد، تعویض خواهد شد.

تبصره 2 - تعویض کالا تنها در شرایط سالم بودن کالا و اطلاع و ثبت درخواست تلفنی خواهد بود.

تبصره 3 - تعویض کالا تنها با هماهنگی واحد پشتیبانی صورت می گیرد و نیاز به ثبت درخواست و یا پیگیری در سایت نمی باشد.

تبصره 4 - در صورت انتخاب کالایی با قیمت متفاوت، اگر قیمت کمتر از مبلغ پرداخت شده باشد، الباقی به مشتری برگشت داده می شود، اگر قیمت بیشتر از مبلغ پرداخت شده باشد، مشتری ملزم به پرداخت مابقی مبلغ می باشد.

ماده 7 – درخواست بازگشت کالا :

ثبت درخواست بازگشت کالا از طریق تلفن و با واحد پشتیبانی انجام می گیرد.

تبصره 1 - چنانچه کالای خریداری‌ شده با محصول ارسالی برای مشتری مغایرت داشته باشد، در صورت هرگونه اشتباه از سوی فروشگاه، کالای ارسالی بدون تحمیل هیچ‌گونه هزینه‌ای به مشتری، مشروط به اطلاع در 24 ساعت اولیه و ضمن اینکه پلمپ و برچسب امنیتی محصول مخدوش نشده باشد، بازگشت خواهد شد.

تبصره 2 - بازگشت کالا تنها در شرایط سالم بودن کالا و اطلاع و ثبت درخواست تلفنی خواهد بود.

تبصره 3 - بازگشت کالا تنها با هماهنگی واحد پشتیبانی صورت می گیرد و نیاز به ثبت درخواست و یا پیگیری در سایت نمی باشد.

تبصره 4 - در صورت تایید سلامت کالا توسط واحد پشتیبانی مبلغ کالایی بازگشت داده شده طی 7 روز کاری به حساب بانکی مشتری بازگشت داده خواهد شد.

ثبت حساب جدید

از قبل حساب کاربری دارید؟
در عوض وارد شوید یا بازنشانی رمز عبور