شرایط و نحوه ارسال سفارش

واحد ارسال کالای فروشگاه اینترنتی ادورا در حال حاضر توانایی ارسال سفارش به همه شهرها و روستا های ایران را دارد.

هزینه ارسال سفارش 

-  در صورتی که خرید شما بالای  300.000 هزار تومان باشد، ارسال رایگان خواهد بود در غیر اینصورت هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد.

- اکسپرس ادورا:  در این روش در استان تهران کالا کمتر از 1 ساعت و نیم بدست شما خواهد رسید با انتخاب این روش هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد.

 

روش ارسال سفارش

-       در صورتی که سفارش شما  قبل از ساعت 13:00 ثبت شود ارسال همان روز در بازه زمانی 14:00 تا 20:00 بدست شما خواهد رسید. در  غیر اینصورت  ارسال سفارش شما  به فردای آن روز با بازه زمانی اعلام شده موکول خواهد شد.

پست پیشتاز:  هم‌وطنان در سراسر ایران می‌توانند از این روش برای دریافت سفارش خود استفاده کنند. به طور میانگین تحویل سفارش به مشتری از این روش 3  الی 5 روز کاری زمان می‌برد.

مشتریان می‌توانند در هر لحظه با وارد کردن کد رهگیری مرسوله پستی در سامانه رهگیری مرسولات شرکت ملی پست از موقعیت و محل بسته پستی خود مطلع شوند.

کد رهگیری مرسوله پستی بعد از پایان فرایند ثبت سفارش، از طریق پیامک برای مشتری ارسال می‌گردد و می‌توانید آن را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:
tracking

اکسپرس ادورا : سفارش‌های هم‌وطنان ساکن در شهر تهران از طریق سفیران اکسپرس ادورا ارسال می‌شود.

سفارش مشتریان عزیز از این روش بر طبق بازه زمانی انتخابی ایشان تحویل داده خواهد شد.

سفیران اکسپرس ادورا همه روزه از ساعت 11:۰۰ تا 20:۰۰ آماده تحویل سفارشات در بازه زمانی یک ساعته در هر کجای تهران میباشند .

قبل از حرکت سفیران اکسپرس ادورا  از طریق تماس تلفنی ، هماهنگی‌های لازم جهت تحویل سفارش به مشتری انجام خواهد شد.

ارسال سریع: هم‌وطنان ساکن در شهر تهران برای دریافت سفارش‌های خود می‌توانند از این روش استفاده کنند. ارسال کالا با استفاده از اکسپرس ادورا مناسب مشتریانی است که برای دریافت سفارش خود عجله دارند. به طور میانگین تحویل سفارش به مشتری از این روش کمتر 1 ساعت و نیم زمان می‌برد.

ثبت حساب جدید

از قبل حساب کاربری دارید؟
در عوض وارد شوید یا بازنشانی رمز عبور